Akud ja tarvikud rohkem kui 100 000 erinevale seadmele!

  • Kiire, lihtne ja turvaline
  • Juba 18 aastat akude ja adapterite spetsialist nr 1
  • Üle 1.000.000 kliendi

Küsimusi? Kirjutage aadressil: info@BatteryUpgrade.ee

UPS akud & AC-adapterid / laadijad

UPS (katkematu toiteallikas) on seade, mis võimaldab arvutil töötada lühikest aega pärast esmase toite kadumist. Tõrke katkestuse korral võib UPS jätkata seadme toitmist. UPSi saab kasutada paljudes rakendustes, näiteks andmekeskustes, telekommunikatsioonifirmades või meditsiiniseadmetes. UPS on seetõttu andmete turvalisuse tagamiseks äärmiselt oluline ja võib hädaolukorras olla isegi hädavajalik. Seetõttu peab UPSi aku olema alati tipptasemel ning peate UPSi aku õigeaegselt asendama.

Tõrke katkestuse korral võib UPS jätkata seadme toitmist. UPSi saab kasutada paljudes rakendustes, näiteks andmekeskustes, telekommunikatsioonifirmades või meditsiiniseadmetes. UPS on seetõttu andmete turvalisuse tagamiseks äärmiselt oluline ja võib hädaolukorras olla isegi hädavajalik. Seetõttu peab UPSi aku olema alati tipptasemel ning peate UPSi aku õigeaegselt asendama.

Vaadake kõiki kaubamärke allpool

Ei leidnud midagi? Proovi otsingut

Valige lihtsalt toode või kategooria

Arvustused

Ave Hansson hindas meid:
(5/5)
Toode:
BTC-PHC870VX aku (1400 mAh 12.8 V, Sinine)
Toote info:
Toode jõudis ilusti kohale! aega läks, aga asja sai!
Loe teiste klientide hinnanguid
  • Kiire, lihtne ja turvaline
  • Juba 18 aastat akude ja adapterite spetsialist nr 1
  • Üle 1.000.000 kliendi

Küsimusi? Kirjutage aadressil: info@BatteryUpgrade.ee

Kasutame küpsiseid sisu ja reklaamide isikupärastamiseks, sotsiaalmeedia funktsioonide pakkumiseks ja veebiliikluse analüüsimiseks. Jagame teavet meie saidi kasutamise kohta ka meie sotsiaalmeedia-, reklaami- ja analüüsipartneritega, kes võivad seda kombineerida muu teabega, mille olete neile edastanud või mida on kogutud teie teenusekasutamise kohta. Nõustute meie küpsistega, kui jätkate meie veebisaidi kasutamist. Loe rohkem.