Akud ja tarvikud rohkem kui 100 000 erinevale seadmele!

Akud ja tarvikud rohkem kui 100 000 erinevale seadmele!
 • Sel nädalal tasuta kohaletoimetamine!
 • Juba 15 aastat akude ja adapterite spetsialist nr 1
 • Üle 1.000.000 kliendi

Küsimusi? Kirjutage aadressil: info@BatteryUpgrade.ee

Transport

BatteryUpgrade.ee lehelt leiate te akusid, adaptereid ja tarvikuid 100 000 eirinevale seadmele ja brändile. Alates 2006. aastast oleme tarninud enam kui 1.000.000 kliendile üle maailma. Järgime neid 5 põhimõtet:

 1. Madalad hinnad
 2. Kvaliteetsed tooted
 3. Tasuta kohaletoimetamine üle maailma
 4. 30-päevane raha tagasi garantii
 5. Tooted otse tehasest

Tooted otse tehasest
BatteryUpgrade.ee tarnib alati otse tehases tulnud akusid. Akud kaotavad ajapikku oma võimsust, isegi kui neid ei kasutata. Paljud importijad ja edasimüüjad hoiavad akusid pikka aega oma ladudes enne nende müümist. BatteryUpgrade.ee tagab, et aku on tarnitud kohe pärast tehases valmimist, tänu koostööle tootjatega. Seeläbi saate alati täiesti uue ja kvaliteetse aku! On võimalik, et teie toode pannakse teele mõnest meie teisest asukohast ning mitte laost. Tooteid tarniakse Hollandist ja Hongkongist. Sel juhul on kohaletoimetamise aeg tavaliselt 1-2 nädalat.

Tasuta kohaletoimetamine
BatteryUpgrade.ee pakub tasuta kohaletoimetamist kõikidele toodetele veebipoes (välja arvatud tollis lisanduvad võimalikud impordikulud). Küsimuste korral pöörduge palun meie klienditoe poole.

Kohaletoimetamine
Võimaluse korral saadame akud ja tarvikud alati teie postkasti. Nii ei ole teil vaja kodus olla, et saadetis vastu võtta. Suuremaid tooteid tarnime pakina. Need annab kuller teile isiklikult uksel üle.

Registreeritud saadetis
Soovi korral saate tellimuse kohale toimetada programmiga Track & Trace. Selle eest võtame tasu. Track & Trace võimaldab teil saadetisel silma peal hoida.

Kui teil on rohkem küsimusi transpordi kohta, võtke meiega ühendust.

Valige lihtsalt toode või kategooria

Arvustused

Margus Tamm hindas meid:
(5/5)
Toode:
Fujitsu - Siemens Loox T830 aku (1530 mAh 3.7 V, Must)
Loe teiste klientide hinnanguid
 • Sel nädalal tasuta kohaletoimetamine!
 • Juba 15 aastat akude ja adapterite spetsialist nr 1
 • Üle 1.000.000 kliendi

Küsimusi? Kirjutage aadressil: info@BatteryUpgrade.ee

Kasutame küpsiseid sisu ja reklaamide isikupärastamiseks, sotsiaalmeedia funktsioonide pakkumiseks ja veebiliikluse analüüsimiseks. Jagame teavet meie saidi kasutamise kohta ka meie sotsiaalmeedia-, reklaami- ja analüüsipartneritega, kes võivad seda kombineerida muu teabega, mille olete neile edastanud või mida on kogutud teie teenusekasutamise kohta. Nõustute meie küpsistega, kui jätkate meie veebisaidi kasutamist. Loe rohkem.