Akud ja tarvikud rohkem kui 100 000 erinevale seadmele!

  • Kiire, lihtne ja turvaline
  • Juba 18 aastat akude ja adapterite spetsialist nr 1
  • Üle 1.000.000 kliendi

Küsimusi? Kirjutage aadressil: info@BatteryUpgrade.ee

Garantii

30-päeva raha tagastamise garantii

Meie eesmärk iga tellimuse puhul on rahulolev klient. Seetõttu pakume Teile 30-päeva raha tagastamise garantiid lisaks juba kehtivale garantiile ja RMA-protseduurile defektide puhul! Kui toode ei vasta Teie ootustele või kui Te muudate meelt, saate oma raha tagasi. Selleks tuleb toode tagastada avamata kujul 30 päeva jooksul pärast kohalejõudmist.

Kui soovite saada oma raha tagasi, võtke ühendust ja oodake meie vastust, enne kui toote tagasi saadate.

Garantii

Kõigile meie toodetele kehtib 12 kuud garantii. Garantii kehtib ainult siis, kui ostja on aku paigaldanud korralikult ja seda õigesti kasutanud.

Akud kuluvad aja jooksul. Mida tihedamini neid kasutada, seda enam nende eluiga lüheneb. Aku kvaliteet langeb aja jooksul ka siis, kui seda ei kasutata. Rohkem saate akude kohta lugeda Wikipedia lehelt Patarei.

BatteryUniversity pakub palju lisateavet. BatteryUniversity laadimisnõuanded aitavad Teil oma akut kõige efektiivsemalt kasutada!

RMA

Kui Teie ostetud akuga tekib probleem, palun võtke meiega ühendust . Me loeme Teie kaebuse läbi ja proovime sellele lahendust leida. Kui meie klienditoe abist ei piisa, kirjutame Teile välja RMA (Return Material Authorization) numbri. Soovitame aku tagastada korralikus ümbrikus. RMA number peab olema näha ümbrikul ja ümbrikusse pandud paberil. Selle numbri abil saame tuvastada õige aku. Kui tuleb välja, et Teie aku on defektne, saadame teile tasuta uue.
Me ei saa tagastatud akut käsitleda, kui Te ei ole lisanud RMA numbrit.

Valige lihtsalt toode või kategooria

Arvustused

Indrek Valdmann hindas meid:
(5/5)
Toode:
WOLF Garten CS-C0106-1 / CS C0106 1 aku (25.2 V, 10.2 Ah)
Üldine:
Jõudis väga kiiresti.
Toote info:
Sobis ja toimib ilusti.
Loe teiste klientide hinnanguid
  • Kiire, lihtne ja turvaline
  • Juba 18 aastat akude ja adapterite spetsialist nr 1
  • Üle 1.000.000 kliendi

Küsimusi? Kirjutage aadressil: info@BatteryUpgrade.ee

Kasutame küpsiseid sisu ja reklaamide isikupärastamiseks, sotsiaalmeedia funktsioonide pakkumiseks ja veebiliikluse analüüsimiseks. Jagame teavet meie saidi kasutamise kohta ka meie sotsiaalmeedia-, reklaami- ja analüüsipartneritega, kes võivad seda kombineerida muu teabega, mille olete neile edastanud või mida on kogutud teie teenusekasutamise kohta. Nõustute meie küpsistega, kui jätkate meie veebisaidi kasutamist. Loe rohkem.