Akud ja tarvikud rohkem kui 100 000 erinevale seadmele!

  • Kiire, lihtne ja turvaline
  • Juba 18 aastat akude ja adapterite spetsialist nr 1
  • Üle 1.000.000 kliendi

Küsimusi? Kirjutage aadressil: info@BatteryUpgrade.ee

Aiatööriist akud & AC-adapterid / laadijad

Kuna kaasaskantavate seadmete, näiteks aiatööriistade aku maht väheneb aja jooksul, on oluline aku teatud aja tagant välja vahetada. Aiatööriistade kasutusiga on piiratud aku võimsusega. Kui vahetate vana ja laisa aku välja, kestavad teie tööriistad veel kaua. Pakume akusid mitmesugustele aiatööriistadele, nagu hekilõikurid, lehtpuhurid ja muruniidukid. Sobivad näiteks kaubamärkidele Gardena, Husqvarna ja Robomow.

Aiatööriistade kasutusiga on piiratud aku võimsusega. Kui vahetate vana ja laisa aku välja, kestavad teie tööriistad veel kaua. Pakume akusid mitmesugustele aiatööriistadele, nagu hekilõikurid, lehtpuhurid ja muruniidukid. Sobivad näiteks kaubamärkidele Gardena, Husqvarna ja Robomow.

Vaadake kõiki kaubamärke allpool

Ei leidnud midagi? Proovi otsingut

Valige lihtsalt toode või kategooria

Arvustused

Ago Sambla hindas meid:
(5/5)
Toode:
Bosch GST 14.4 V-LI aku (3000 mAh 14.4 V)
Üldine:
Teenundus kiire ja korralik.
Toote info:
Toode vastab ootustele
Loe teiste klientide hinnanguid
  • Kiire, lihtne ja turvaline
  • Juba 18 aastat akude ja adapterite spetsialist nr 1
  • Üle 1.000.000 kliendi

Küsimusi? Kirjutage aadressil: info@BatteryUpgrade.ee

Kasutame küpsiseid sisu ja reklaamide isikupärastamiseks, sotsiaalmeedia funktsioonide pakkumiseks ja veebiliikluse analüüsimiseks. Jagame teavet meie saidi kasutamise kohta ka meie sotsiaalmeedia-, reklaami- ja analüüsipartneritega, kes võivad seda kombineerida muu teabega, mille olete neile edastanud või mida on kogutud teie teenusekasutamise kohta. Nõustute meie küpsistega, kui jätkate meie veebisaidi kasutamist. Loe rohkem.