Akud ja tarvikud rohkem kui 100 000 erinevale seadmele!

  • Kiire, lihtne ja turvaline
  • Juba 18 aastat akude ja adapterite spetsialist nr 1
  • Üle 1.000.000 kliendi

Küsimusi? Kirjutage aadressil: info@BatteryUpgrade.ee

Käekell akud & asendusakud

Te vaatate oma kella ja märkate, et aeg pole õige. Kõlab tuttavalt? Teie kella aku on tõenäoliselt kulunud ja tuleb välja vahetada. Õnneks saate kella akusid kergesti asendada. Kui te seda teete, on oluline, et valite õige kaubamärgi ja aku tüübi. Kelladel on nn nööpakud ja nende number koosneb mitmest tähest ja kolmest või neljast arvust. Vaadake meie valikut headest akudest, või pöörduge lisateabe saamiseks meie klienditoe poole. Pakume laia valikut akusid kellade jaoks, mis sobivad sellistele tootemarkidele nagu Apple, Fitbit, Fossil, Hugo Boss, Seiko ja Garmin.

Kõlab tuttavalt? Teie kella aku on tõenäoliselt kulunud ja tuleb välja vahetada. Õnneks saate kella akusid kergesti asendada. Kui te seda teete, on oluline, et valite õige kaubamärgi ja aku tüübi. Kelladel on nn nööpakud ja nende number koosneb mitmest tähest ja kolmest või neljast arvust. Vaadake meie valikut headest akudest, või pöörduge lisateabe saamiseks meie klienditoe poole. Pakume laia valikut akusid kellade jaoks, mis sobivad sellistele tootemarkidele nagu Apple, Fitbit, Fossil, Hugo Boss, Seiko ja Garmin.

Vaadake kõiki kaubamärke allpool

Ei leidnud midagi? Proovi otsingut

Valige lihtsalt toode või kategooria

Arvustused

Jaak Siimann hindas meid:
(4/5)
Toode:
GP CR2450 / DL2450 / 2450 Lithium Nööpelement patarei (Kogus 1)
Loe teiste klientide hinnanguid
  • Kiire, lihtne ja turvaline
  • Juba 18 aastat akude ja adapterite spetsialist nr 1
  • Üle 1.000.000 kliendi

Küsimusi? Kirjutage aadressil: info@BatteryUpgrade.ee

Kasutame küpsiseid sisu ja reklaamide isikupärastamiseks, sotsiaalmeedia funktsioonide pakkumiseks ja veebiliikluse analüüsimiseks. Jagame teavet meie saidi kasutamise kohta ka meie sotsiaalmeedia-, reklaami- ja analüüsipartneritega, kes võivad seda kombineerida muu teabega, mille olete neile edastanud või mida on kogutud teie teenusekasutamise kohta. Nõustute meie küpsistega, kui jätkate meie veebisaidi kasutamist. Loe rohkem.