Akud ja tarvikud rohkem kui 100 000 erinevale seadmele!

  • Kiire, lihtne ja turvaline
  • Juba 18 aastat akude ja adapterite spetsialist nr 1
  • Üle 1.000.000 kliendi

Küsimusi? Kirjutage aadressil: info@BatteryUpgrade.ee

Raadiosaatja akud & AC-adapterid / laadijad

Kui teil on kahesuunaline raadio või raadiosaatja, saate suhelda ohutult ja häirimatult kõikjal. Pakume laias valikus akusid, adaptereid ja muid varuosi kahesuunalisele raadioseadmele, mis sobivad näiteks Alinco, Cobra, Kenwoodi ja Motorola toodetele. Meie akude kvaliteet tagab, et suhtlemine teie kõlaritega on alati sujuv. Mugav on ka kaasas kanda varuakut, juhuks kui teil ei ole võimalust akut laadida.

Pakume laias valikus akusid, adaptereid ja muid varuosi kahesuunalisele raadioseadmele, mis sobivad näiteks Alinco, Cobra, Kenwoodi ja Motorola toodetele. Meie akude kvaliteet tagab, et suhtlemine teie kõlaritega on alati sujuv. Mugav on ka kaasas kanda varuakut, juhuks kui teil ei ole võimalust akut laadida.

Vaadake kõiki kaubamärke allpool

Ei leidnud midagi? Proovi otsingut

Valige lihtsalt toode või kategooria

Arvustused

jüri noorkõiv hindas meid:
(5/5)
Toode:
Two Way Radio aku (1800 mAh 7.4 V, Must)
Üldine:
Kauba tarne kiire,vastab ootustele.
Loe teiste klientide hinnanguid
  • Kiire, lihtne ja turvaline
  • Juba 18 aastat akude ja adapterite spetsialist nr 1
  • Üle 1.000.000 kliendi

Küsimusi? Kirjutage aadressil: info@BatteryUpgrade.ee

Kasutame küpsiseid sisu ja reklaamide isikupärastamiseks, sotsiaalmeedia funktsioonide pakkumiseks ja veebiliikluse analüüsimiseks. Jagame teavet meie saidi kasutamise kohta ka meie sotsiaalmeedia-, reklaami- ja analüüsipartneritega, kes võivad seda kombineerida muu teabega, mille olete neile edastanud või mida on kogutud teie teenusekasutamise kohta. Nõustute meie küpsistega, kui jätkate meie veebisaidi kasutamist. Loe rohkem.