Akud ja tarvikud rohkem kui 100 000 erinevale seadmele!

  • Kiire, lihtne ja turvaline
  • Juba 18 aastat akude ja adapterite spetsialist nr 1
  • Üle 1.000.000 kliendi

Küsimusi? Kirjutage aadressil: info@BatteryUpgrade.ee

GPS-seade akud & AC-adapterid / laadijad

Kui teil on GPS-seade, saate hõlpsasti navigeerida sihtkohta. See võib olla väga tüütu, kui teie GPS poolel teel tühjaks saab. Mida vanem on teie navigatsiooniseade, seda madalam on selle aku maht. Kui vahetate oma navigatsioonisüsteemi aku välja, saate GPS-i kasutada igal pool pikemat aega. Meie akud ja muud varuosad sobivad hästi tuntud navigatsioonisüsteemidele, nagu TomTom, Becker, Falk ja Garmin.

See võib olla väga tüütu, kui teie GPS poolel teel tühjaks saab. Mida vanem on teie navigatsiooniseade, seda madalam on selle aku maht. Kui vahetate oma navigatsioonisüsteemi aku välja, saate GPS-i kasutada igal pool pikemat aega. Meie akud ja muud varuosad sobivad hästi tuntud navigatsioonisüsteemidele, nagu TomTom, Becker, Falk ja Garmin.

Vaadake kõiki kaubamärke allpool

Ei leidnud midagi? Proovi otsingut

Valige lihtsalt toode või kategooria

Arvustused

Urmas Jaaksoo hindas meid:
(4/5)
Toode:
Garmin GPSMAP 276C aku (2600 mAh 8.4 V, Must)
Üldine:
Suur valik , lihtne asjaajamine.
Toote info:
Kvaliteetne toode.
Loe teiste klientide hinnanguid
  • Kiire, lihtne ja turvaline
  • Juba 18 aastat akude ja adapterite spetsialist nr 1
  • Üle 1.000.000 kliendi

Küsimusi? Kirjutage aadressil: info@BatteryUpgrade.ee

Kasutame küpsiseid sisu ja reklaamide isikupärastamiseks, sotsiaalmeedia funktsioonide pakkumiseks ja veebiliikluse analüüsimiseks. Jagame teavet meie saidi kasutamise kohta ka meie sotsiaalmeedia-, reklaami- ja analüüsipartneritega, kes võivad seda kombineerida muu teabega, mille olete neile edastanud või mida on kogutud teie teenusekasutamise kohta. Nõustute meie küpsistega, kui jätkate meie veebisaidi kasutamist. Loe rohkem.