Akud ja tarvikud rohkem kui 100 000 erinevale seadmele!

  • Kiire, lihtne ja turvaline
  • Juba 18 aastat akude ja adapterite spetsialist nr 1
  • Üle 1.000.000 kliendi

Küsimusi? Kirjutage aadressil: info@BatteryUpgrade.ee

Mõõteseadmed akud & AC-adapterid / laadijad

Pakume õigeid patareisid igat liiki mõõteseadmetele. ÜKskõik, kas teil on seda vaja graafilise kalkulaatori või GPS-vastuvõtja jaoks, on meil mitmekesine valik akusid, mis sobivad sellistele kaubamärkidele nagu AMX, Fluke, Omron, Nikon ja Pentax. Varuaku kasutamine teie mõõteseadmele võib olla ka ideaalne lahendus pikemateks kasutusperioodideks, kui teil pole vahepeal võimalust seda laadida.

ÜKskõik, kas teil on seda vaja graafilise kalkulaatori või GPS-vastuvõtja jaoks, on meil mitmekesine valik akusid, mis sobivad sellistele kaubamärkidele nagu AMX, Fluke, Omron, Nikon ja Pentax. Varuaku kasutamine teie mõõteseadmele võib olla ka ideaalne lahendus pikemateks kasutusperioodideks, kui teil pole vahepeal võimalust seda laadida.

Vaadake kõiki kaubamärke allpool

Ei leidnud midagi? Proovi otsingut

Valige lihtsalt toode või kategooria

Arvustused

harli jürgenson hindas meid:
(5/5)
Toode:
Leica ATX1200 aku (4400 mAh 7.4 V)
Üldine:
ok
Toote info:
ok
Loe teiste klientide hinnanguid
  • Kiire, lihtne ja turvaline
  • Juba 18 aastat akude ja adapterite spetsialist nr 1
  • Üle 1.000.000 kliendi

Küsimusi? Kirjutage aadressil: info@BatteryUpgrade.ee

Kasutame küpsiseid sisu ja reklaamide isikupärastamiseks, sotsiaalmeedia funktsioonide pakkumiseks ja veebiliikluse analüüsimiseks. Jagame teavet meie saidi kasutamise kohta ka meie sotsiaalmeedia-, reklaami- ja analüüsipartneritega, kes võivad seda kombineerida muu teabega, mille olete neile edastanud või mida on kogutud teie teenusekasutamise kohta. Nõustute meie küpsistega, kui jätkate meie veebisaidi kasutamist. Loe rohkem.