Akud ja tarvikud rohkem kui 100 000 erinevale seadmele!

  • Kiire, lihtne ja turvaline
  • Juba 18 aastat akude ja adapterite spetsialist nr 1
  • Üle 1.000.000 kliendi

Küsimusi? Kirjutage aadressil: info@BatteryUpgrade.ee

Majapidamisseadmed akud & AC-adapterid / laadijad

Kas otsite uut akut oma kodumasinate jaoks? Siis olete jõudnud õigesse kohta. Ükskõik, kas see on teie tolmuimeja, termostaadi või häiresüsteemi jaoks. Pakume ka laias valikus akusid ja muid detaile selliste kodumasinate jaoks nagu robotniidukid, garaažiuste avajad, arvuti skannerid ja taskulambid. Tootevalikus on sobivad akud kaubamärkidele nagu Bosch, Reflecta, Robomow ja Inova. Määrake seadme mark ja tüüp ning tellige oma seadmele sobiv toode.

Ükskõik, kas see on teie tolmuimeja, termostaadi või häiresüsteemi jaoks. Pakume ka laias valikus akusid ja muid detaile selliste kodumasinate jaoks nagu robotniidukid, garaažiuste avajad, arvuti skannerid ja taskulambid. Tootevalikus on sobivad akud kaubamärkidele nagu Bosch, Reflecta, Robomow ja Inova. Määrake seadme mark ja tüüp ning tellige oma seadmele sobiv toode.

Vaadake kõiki kaubamärke allpool

Ei leidnud midagi? Proovi otsingut

Valige lihtsalt toode või kategooria

Arvustused

Pedro Morales Gomez Gomez hindas meid:
(4/5)
Toode:
Nokia 6230 aku (750 mAh 3.7 V, Must)
Üldine:
Magnifico ,sin problemas
Toote info:
Muy bien y completamente satisfecho
Loe teiste klientide hinnanguid
  • Kiire, lihtne ja turvaline
  • Juba 18 aastat akude ja adapterite spetsialist nr 1
  • Üle 1.000.000 kliendi

Küsimusi? Kirjutage aadressil: info@BatteryUpgrade.ee

Kasutame küpsiseid sisu ja reklaamide isikupärastamiseks, sotsiaalmeedia funktsioonide pakkumiseks ja veebiliikluse analüüsimiseks. Jagame teavet meie saidi kasutamise kohta ka meie sotsiaalmeedia-, reklaami- ja analüüsipartneritega, kes võivad seda kombineerida muu teabega, mille olete neile edastanud või mida on kogutud teie teenusekasutamise kohta. Nõustute meie küpsistega, kui jätkate meie veebisaidi kasutamist. Loe rohkem.