Akud ja tarvikud rohkem kui 100 000 erinevale seadmele!

  • Kiire, lihtne ja turvaline
  • Juba 18 aastat akude ja adapterite spetsialist nr 1
  • Üle 1.000.000 kliendi

Küsimusi? Kirjutage aadressil: info@BatteryUpgrade.ee

Droon akud & AC-adapterid / laadijad

Kaameraga droonid on saanud osaks fotograafia ja videograafia maailmast. Kui teil on droon, siis loomulikult soovite, et te saaksite seda nii kaua lennutada, kui võimalik. Seetõttu on oluline, et ostaksite drooni jaoks kvaliteetse aku. See on oluline, kui te olete pikka aega teedel ja teil pole võimalust oma drooni laadida. Mugav on ka alati varuakut käepärast hoida, mis tähendab, et saate akusid kiiresti vahetada ja jätkata lennutamist. Meie akud on spetsiaalselt välja töötatud, et tagada parim jõudlus. Müüme akusid, mis sobivaid brändidele nagu Blade, DJI, Phantom ja Parrot.

Kui teil on droon, siis loomulikult soovite, et te saaksite seda nii kaua lennutada, kui võimalik. Seetõttu on oluline, et ostaksite drooni jaoks kvaliteetse aku. See on oluline, kui te olete pikka aega teedel ja teil pole võimalust oma drooni laadida. Mugav on ka alati varuakut käepärast hoida, mis tähendab, et saate akusid kiiresti vahetada ja jätkata lennutamist. Meie akud on spetsiaalselt välja töötatud, et tagada parim jõudlus. Müüme akusid, mis sobivaid brändidele nagu Blade, DJI, Phantom ja Parrot.

Vaadake kõiki kaubamärke allpool

Ei leidnud midagi? Proovi otsingut

Valige lihtsalt toode või kategooria

Arvustused

Ervin Lihten hindas meid:
(5/5)
Toode:
DJI Mavic Pro CP.PT.000587aku (11.4 V, 3800 mAh)
Üldine:
Mugav ja kiire teenindamine. Toodete hinnad head.
Toote info:
Akud toimivad normaalselt.
Loe teiste klientide hinnanguid
  • Kiire, lihtne ja turvaline
  • Juba 18 aastat akude ja adapterite spetsialist nr 1
  • Üle 1.000.000 kliendi

Küsimusi? Kirjutage aadressil: info@BatteryUpgrade.ee

Kasutame küpsiseid sisu ja reklaamide isikupärastamiseks, sotsiaalmeedia funktsioonide pakkumiseks ja veebiliikluse analüüsimiseks. Jagame teavet meie saidi kasutamise kohta ka meie sotsiaalmeedia-, reklaami- ja analüüsipartneritega, kes võivad seda kombineerida muu teabega, mille olete neile edastanud või mida on kogutud teie teenusekasutamise kohta. Nõustute meie küpsistega, kui jätkate meie veebisaidi kasutamist. Loe rohkem.