Akud ja tarvikud rohkem kui 100 000 erinevale seadmele!

  • Kiire, lihtne ja turvaline
  • Juba 18 aastat akude ja adapterite spetsialist nr 1
  • Üle 1.000.000 kliendi

Küsimusi? Kirjutage aadressil: info@BatteryUpgrade.ee

Kõrvaklapid akud & AC-adapterid / laadijad

Kas otsite uut kõrvaklappide akut? Uue akuga saate mängida, televiisorit vaadata või muusikat kuulata tunde ilma kõrvaklappe laadimata. Pakume kvaliteetseid akusid, mis tagavad teie seadmete optimaalse toimimise. Kas teil on lühike kuulamisseanss või soovite kõrvaklappe kasutada puhkusel: pikka aega kestvad kõrvaklapid on tänapäeval hädavajalikud. Pakume laia valikut tooteid, mis sobivad kaubamärkidele nagu Beats by Dre, Bose, Logitech, Sony ja Sennheiser. Nii et ostke nüüd uus aku ja nautige oma muusikat, mängu või filmi maksimaalselt.

Pakume kvaliteetseid akusid, mis tagavad teie seadmete optimaalse toimimise. Kas teil on lühike kuulamisseanss või soovite kõrvaklappe kasutada puhkusel: pikka aega kestvad kõrvaklapid on tänapäeval hädavajalikud. Pakume laia valikut tooteid, mis sobivad kaubamärkidele nagu Beats by Dre, Bose, Logitech, Sony ja Sennheiser. Nii et ostke nüüd uus aku ja nautige oma muusikat, mängu või filmi maksimaalselt.

Vaadake kõiki kaubamärke allpool

Ei leidnud midagi? Proovi otsingut

Valige lihtsalt toode või kategooria

Arvustused

REIN SABOLOTNY hindas meid:
(5/5)
Toode:
Headphones aku (270 mAh 3.7 V, Must)
Toote info:
Kiire ja täpne teenus.
Loe teiste klientide hinnanguid
  • Kiire, lihtne ja turvaline
  • Juba 18 aastat akude ja adapterite spetsialist nr 1
  • Üle 1.000.000 kliendi

Küsimusi? Kirjutage aadressil: info@BatteryUpgrade.ee

Kasutame küpsiseid sisu ja reklaamide isikupärastamiseks, sotsiaalmeedia funktsioonide pakkumiseks ja veebiliikluse analüüsimiseks. Jagame teavet meie saidi kasutamise kohta ka meie sotsiaalmeedia-, reklaami- ja analüüsipartneritega, kes võivad seda kombineerida muu teabega, mille olete neile edastanud või mida on kogutud teie teenusekasutamise kohta. Nõustute meie küpsistega, kui jätkate meie veebisaidi kasutamist. Loe rohkem.