Akud ja tarvikud rohkem kui 100 000 erinevale seadmele!

  • Kiire, lihtne ja turvaline
  • Juba 18 aastat akude ja adapterite spetsialist nr 1
  • Üle 1.000.000 kliendi

Küsimusi? Kirjutage aadressil: info@BatteryUpgrade.ee

E-raamat akud & AC-adapterid / laadijad

Kas märkate, et teie e-luger saab kiiresti tühjaks? Asendage oma e-lugeri aku ja see on sama hea kui uus. See võimaldab teil oma e-lugerit pikka aega kasutada puhkuse ajal, reisil või isegi kodus diivanil, ilma et peaksite seda uuesti laadima. Meil on lai valik akusid, adaptereid ja muid osi, mis sobivad e-lugeri tootemarkidele nagu Amazon, Kobo, Pocketbook ja Bambook. Pärast aku väljavahetamist töötab teie e-luger uuesti nagu uus.

See võimaldab teil oma e-lugerit pikka aega kasutada puhkuse ajal, reisil või isegi kodus diivanil, ilma et peaksite seda uuesti laadima. Meil on lai valik akusid, adaptereid ja muid osi, mis sobivad e-lugeri tootemarkidele nagu Amazon, Kobo, Pocketbook ja Bambook. Pärast aku väljavahetamist töötab teie e-luger uuesti nagu uus.

Vaadake kõiki kaubamärke allpool

Ei leidnud midagi? Proovi otsingut

Valige lihtsalt toode või kategooria

Arvustused

ANA BERMEJO RUBIO hindas meid:
(5/5)
Toode:
iRobot Roomba 500 Roomba 580 aku (3500 mAh 14.4 V)
Üldine:
El producto llegó en buenas condiciones y solo tardó una semana.
Loe teiste klientide hinnanguid
  • Kiire, lihtne ja turvaline
  • Juba 18 aastat akude ja adapterite spetsialist nr 1
  • Üle 1.000.000 kliendi

Küsimusi? Kirjutage aadressil: info@BatteryUpgrade.ee

Kasutame küpsiseid sisu ja reklaamide isikupärastamiseks, sotsiaalmeedia funktsioonide pakkumiseks ja veebiliikluse analüüsimiseks. Jagame teavet meie saidi kasutamise kohta ka meie sotsiaalmeedia-, reklaami- ja analüüsipartneritega, kes võivad seda kombineerida muu teabega, mille olete neile edastanud või mida on kogutud teie teenusekasutamise kohta. Nõustute meie küpsistega, kui jätkate meie veebisaidi kasutamist. Loe rohkem.