Akud ja tarvikud rohkem kui 100 000 erinevale seadmele!

  • Kiire, lihtne ja turvaline
  • Juba 18 aastat akude ja adapterite spetsialist nr 1
  • Üle 1.000.000 kliendi

Küsimusi? Kirjutage aadressil: info@BatteryUpgrade.ee

Juhtmeta mootortööriistad akud & AC-adapterid / laadijad

Kas otsite oma tööriistade jaoks akut, adapterit või varuosa? Siis olete jõudnud õigesse kohta. Leiate laia valiku akusid ja adaptereid, mis sobivad sellistele markidele nagu Gardena, Makita, Bosch, Robomow ja paljud teised. Milleks osta uusi tööriistu, kui saate oma praegust seadet värskendada ilma palju maksmata? Tänu meie akude kõrgele kvaliteedile töötavad teie elektrilised tööriistad taas nagu uued ja on sama võimsusega nagu varem.

Leiate laia valiku akusid ja adaptereid, mis sobivad sellistele markidele nagu Gardena, Makita, Bosch, Robomow ja paljud teised. Milleks osta uusi tööriistu, kui saate oma praegust seadet värskendada ilma palju maksmata? Tänu meie akude kõrgele kvaliteedile töötavad teie elektrilised tööriistad taas nagu uued ja on sama võimsusega nagu varem.

Vaadake kõiki kaubamärke allpool

Ei leidnud midagi? Proovi otsingut

Arvustused

Karli Aadussoo hindas meid:
(4/5)
Toode:
Power Tools aku (2000 mAh 12 V)
Loe teiste klientide hinnanguid
  • Kiire, lihtne ja turvaline
  • Juba 18 aastat akude ja adapterite spetsialist nr 1
  • Üle 1.000.000 kliendi

Küsimusi? Kirjutage aadressil: info@BatteryUpgrade.ee

Kasutame küpsiseid sisu ja reklaamide isikupärastamiseks, sotsiaalmeedia funktsioonide pakkumiseks ja veebiliikluse analüüsimiseks. Jagame teavet meie saidi kasutamise kohta ka meie sotsiaalmeedia-, reklaami- ja analüüsipartneritega, kes võivad seda kombineerida muu teabega, mille olete neile edastanud või mida on kogutud teie teenusekasutamise kohta. Nõustute meie küpsistega, kui jätkate meie veebisaidi kasutamist. Loe rohkem.