Akud ja tarvikud rohkem kui 100 000 erinevale seadmele!

  • Kiire, lihtne ja turvaline
  • Juba 18 aastat akude ja adapterite spetsialist nr 1
  • Üle 1.000.000 kliendi

Küsimusi? Kirjutage aadressil: info@BatteryUpgrade.ee

Digikaamera akud & AC-adapterid / laadijad

Kas otsite uut digitaalsele videokaamerale mõeldud akut või adapterit? Vaadake meie laia akude, adapterite ja muude osade valikut, mis sobivad näiteks tootemarkidele Canon, JVC, GoPro, Samsung ja Sony. Uue aku ostmisega ei pea te oma digikaamerast hetkekski puudust tundma, kui olete puhkusel või looduses, ning saate üles võtta kõik oma erilised hetked. Ka varuakut on mugav kaasas kanda, mis tagab, et saate akusid kiiresti vahetada ja jätkata pildistamist.

Uue aku ostmisega ei pea te oma digikaamerast hetkekski puudust tundma, kui olete puhkusel või looduses, ning saate üles võtta kõik oma erilised hetked. Ka varuakut on mugav kaasas kanda, mis tagab, et saate akusid kiiresti vahetada ja jätkata pildistamist.

Vaadake kõiki kaubamärke allpool

Ei leidnud midagi? Proovi otsingut

Valige lihtsalt toode või kategooria

Arvustused

Romet Rässa hindas meid:
(5/5)
Toode:
Digital Camcorder aku (2100 mAh 7.4 V)
Üldine:
Kiire ja täpne tellimuse täitmine.
Toote info:
Sobis, täpselt vastas kirjeldusele.
Loe teiste klientide hinnanguid
  • Kiire, lihtne ja turvaline
  • Juba 18 aastat akude ja adapterite spetsialist nr 1
  • Üle 1.000.000 kliendi

Küsimusi? Kirjutage aadressil: info@BatteryUpgrade.ee

Kasutame küpsiseid sisu ja reklaamide isikupärastamiseks, sotsiaalmeedia funktsioonide pakkumiseks ja veebiliikluse analüüsimiseks. Jagame teavet meie saidi kasutamise kohta ka meie sotsiaalmeedia-, reklaami- ja analüüsipartneritega, kes võivad seda kombineerida muu teabega, mille olete neile edastanud või mida on kogutud teie teenusekasutamise kohta. Nõustute meie küpsistega, kui jätkate meie veebisaidi kasutamist. Loe rohkem.