Akud ja tarvikud rohkem kui 100 000 erinevale seadmele!

  • Kiire, lihtne ja turvaline
  • Juba 18 aastat akude ja adapterite spetsialist nr 1
  • Üle 1.000.000 kliendi

Küsimusi? Kirjutage aadressil: info@BatteryUpgrade.ee

Juhtmeta telefon akud & AC-adapterid / laadijad

Kui teie kodus on juhtmeta telefon, on teid alati võimalik kätte saada. Ostes uue aku oma juhtmeta telefonile, on see kui uus ja kestab kaua aega. Müüme akusid, adaptereid ja muid osi, mis sobivad sellistele tootemarkidele nagu Alcatel, Ascom, Cisco ja Siemens. Kas te ei leia otsitavat akut või adapterit? Võtke palun ühendust meie klienditoega, nad aitavad teid rõõmuga.

Ostes uue aku oma juhtmeta telefonile, on see kui uus ja kestab kaua aega. Müüme akusid, adaptereid ja muid osi, mis sobivad sellistele tootemarkidele nagu Alcatel, Ascom, Cisco ja Siemens. Kas te ei leia otsitavat akut või adapterit? Võtke palun ühendust meie klienditoega, nad aitavad teid rõõmuga.

Vaadake kõiki kaubamärke allpool

Ei leidnud midagi? Proovi otsingut

Valige lihtsalt toode või kategooria

Arvustused

Ilmar Mõtsnik hindas meid:
(5/5)
Toode:
Cordless Phone aku (300 mAh 3.6 V)
Loe teiste klientide hinnanguid
  • Kiire, lihtne ja turvaline
  • Juba 18 aastat akude ja adapterite spetsialist nr 1
  • Üle 1.000.000 kliendi

Küsimusi? Kirjutage aadressil: info@BatteryUpgrade.ee

Kasutame küpsiseid sisu ja reklaamide isikupärastamiseks, sotsiaalmeedia funktsioonide pakkumiseks ja veebiliikluse analüüsimiseks. Jagame teavet meie saidi kasutamise kohta ka meie sotsiaalmeedia-, reklaami- ja analüüsipartneritega, kes võivad seda kombineerida muu teabega, mille olete neile edastanud või mida on kogutud teie teenusekasutamise kohta. Nõustute meie küpsistega, kui jätkate meie veebisaidi kasutamist. Loe rohkem.