Akud ja tarvikud rohkem kui 100 000 erinevale seadmele!

  • Kiire, lihtne ja turvaline
  • Juba 18 aastat akude ja adapterite spetsialist nr 1
  • Üle 1.000.000 kliendi

Küsimusi? Kirjutage aadressil: info@BatteryUpgrade.ee

Sülearvuti akud & AC-adapterid / laadijad

Kas teie sülearvuti ei tööta enam korralikult või töötab ainult siis, kui see on vooluvõrku ühendatud? Aku on tõenäoliselt kulunud ja tuleb välja vahetada. Ükskõik, kas te kasutate oma sülearvutit eraviisiliselt või äri jaoks, on pika aku kasutusega sülearvuti vajalik. Tellige uus aku ja pikendage sülearvuti tööiga. Pakume laia valikut akusid, adaptereid ja muid osi konkurentsivõimeliste hindadega. Need osad sobivad sellistele sülearvutitele nagu Acer, Apple, Asus, Lenovo ja Dell. Kas te ei leia otsitavat akut või adapterit? Võtke palun ühendust meie klienditoega, nad aitavad teid rõõmuga.

Ükskõik, kas te kasutate oma sülearvutit eraviisiliselt või äri jaoks, on pika aku kasutusega sülearvuti vajalik. Tellige uus aku ja pikendage sülearvuti tööiga. Pakume laia valikut akusid, adaptereid ja muid osi konkurentsivõimeliste hindadega. Need osad sobivad sellistele sülearvutitele nagu Acer, Apple, Asus, Lenovo ja Dell. Kas te ei leia otsitavat akut või adapterit? Võtke palun ühendust meie klienditoega, nad aitavad teid rõõmuga.

Vaadake kõiki kaubamärke allpool

Ei leidnud midagi? Proovi otsingut

Valige lihtsalt toode või kategooria

Arvustused

Kalju Kartau hindas meid:
(5/5)
Toode:
Compaq NC6000 NC6200 Business Notebook NC6230 aku (4400 mAh 10.8 V)
Üldine:
Kiire ja kompetentne teenindus. Väga suur tootevalik. Hea kommunikatsioon.
Toote info:
Täpselt see mida vaja.
Loe teiste klientide hinnanguid
  • Kiire, lihtne ja turvaline
  • Juba 18 aastat akude ja adapterite spetsialist nr 1
  • Üle 1.000.000 kliendi

Küsimusi? Kirjutage aadressil: info@BatteryUpgrade.ee

Kasutame küpsiseid sisu ja reklaamide isikupärastamiseks, sotsiaalmeedia funktsioonide pakkumiseks ja veebiliikluse analüüsimiseks. Jagame teavet meie saidi kasutamise kohta ka meie sotsiaalmeedia-, reklaami- ja analüüsipartneritega, kes võivad seda kombineerida muu teabega, mille olete neile edastanud või mida on kogutud teie teenusekasutamise kohta. Nõustute meie küpsistega, kui jätkate meie veebisaidi kasutamist. Loe rohkem.