Akud ja tarvikud rohkem kui 100 000 erinevale seadmele!

  • Kiire, lihtne ja turvaline
  • Juba 18 aastat akude ja adapterite spetsialist nr 1
  • Üle 1.000.000 kliendi

Küsimusi? Kirjutage aadressil: info@BatteryUpgrade.ee

Pult akud & AC-adapterid / laadijad

Kas otsite uut akut oma kaugjuhtimispuldile? Andke oma kaugjuhtimispuldile tagasi tema maksimaalne jõudlus. Visake pilk peale meie laiale valikule akudest ja teistest kaugjuhtimispuldi osadest, mis sobivad sellistele tootemarkidele nagu AMX, Logitech, Philips ja Sonos. Lisateavet konkreetse osa kohta saate toote spetsifikatsioonidest. Kas otsitavat osa ei õnnestu meie loendist leida? Võtke palun ühendust meie klienditeenindusega, nad aitavad teid rõõmuga.

Visake pilk peale meie laiale valikule akudest ja teistest kaugjuhtimispuldi osadest, mis sobivad sellistele tootemarkidele nagu AMX, Logitech, Philips ja Sonos. Lisateavet konkreetse osa kohta saate toote spetsifikatsioonidest. Kas otsitavat osa ei õnnestu meie loendist leida? Võtke palun ühendust meie klienditeenindusega, nad aitavad teid rõõmuga.

Vaadake kõiki kaubamärke allpool

Ei leidnud midagi? Proovi otsingut

Valige lihtsalt toode või kategooria

Arvustused

Igor Voolmäe hindas meid:
(5/5)
Toode:
Logitech Harmony One aku (950 mAh 3.7 V)
Loe teiste klientide hinnanguid
  • Kiire, lihtne ja turvaline
  • Juba 18 aastat akude ja adapterite spetsialist nr 1
  • Üle 1.000.000 kliendi

Küsimusi? Kirjutage aadressil: info@BatteryUpgrade.ee

Kasutame küpsiseid sisu ja reklaamide isikupärastamiseks, sotsiaalmeedia funktsioonide pakkumiseks ja veebiliikluse analüüsimiseks. Jagame teavet meie saidi kasutamise kohta ka meie sotsiaalmeedia-, reklaami- ja analüüsipartneritega, kes võivad seda kombineerida muu teabega, mille olete neile edastanud või mida on kogutud teie teenusekasutamise kohta. Nõustute meie küpsistega, kui jätkate meie veebisaidi kasutamist. Loe rohkem.