Akud ja tarvikud rohkem kui 100 000 erinevale seadmele!

  • Kiire, lihtne ja turvaline
  • Juba 18 aastat akude ja adapterite spetsialist nr 1
  • Üle 1.000.000 kliendi

Küsimusi? Kirjutage aadressil: info@BatteryUpgrade.ee

Meditsiiniline akud & AC-adapterid / laadijad

Meil on lai valik võimsaid akusid, mis sobivad meditsiiniseadmetele nagu näiteks Biohit, Braun, Casmed, GE ja Phillips. Kas märkate, et teie monitor, termomeeter või defibrillaator ei tööta enam korralikult või tühjeneb kiiresti? Siis on aeg aku välja vahetada. See annab teie meditsiiniseadmele pika eluea ja suure usaldusväärsuse. Nii toimib teie meditsiinivarustus optimaalselt, kui seda kõige rohkem vajate.

Kas märkate, et teie monitor, termomeeter või defibrillaator ei tööta enam korralikult või tühjeneb kiiresti? Siis on aeg aku välja vahetada. See annab teie meditsiiniseadmele pika eluea ja suure usaldusväärsuse. Nii toimib teie meditsiinivarustus optimaalselt, kui seda kõige rohkem vajate.

Vaadake kõiki kaubamärke allpool

Ei leidnud midagi? Proovi otsingut

Valige lihtsalt toode või kategooria

Arvustused

Andre Lumijõe hindas meid:
(5/5)
Toode:
Makita LXT 18V aku (5000 mAh 18 V, Must)
Üldine:
Kiirelt kaup käes.
Toote info:
Toimivad ilusti
Loe teiste klientide hinnanguid
  • Kiire, lihtne ja turvaline
  • Juba 18 aastat akude ja adapterite spetsialist nr 1
  • Üle 1.000.000 kliendi

Küsimusi? Kirjutage aadressil: info@BatteryUpgrade.ee

Kasutame küpsiseid sisu ja reklaamide isikupärastamiseks, sotsiaalmeedia funktsioonide pakkumiseks ja veebiliikluse analüüsimiseks. Jagame teavet meie saidi kasutamise kohta ka meie sotsiaalmeedia-, reklaami- ja analüüsipartneritega, kes võivad seda kombineerida muu teabega, mille olete neile edastanud või mida on kogutud teie teenusekasutamise kohta. Nõustute meie küpsistega, kui jätkate meie veebisaidi kasutamist. Loe rohkem.