Akud ja tarvikud rohkem kui 100 000 erinevale seadmele!

  • Kiire, lihtne ja turvaline
  • Juba 18 aastat akude ja adapterite spetsialist nr 1
  • Üle 1.000.000 kliendi

Küsimusi? Kirjutage aadressil: info@BatteryUpgrade.ee

Raadiopult (RC) akud & AC-adapterid / laadijad

Kõik elektroonilised RC-mudelid kasutavad akusid. Pakume akusid ja muid osi erinevatele raadiojuhtimisseadmete markidele. Need on spetsiaalselt välja töötatud selleks, et saavutada oma raadio teel juhitava seadme parim jõudlus. Kas teil on vaja uut akut oma raadio teel juhitava auto, paadi või muu seadme jaoks? Siit leiate kvaliteetseid akusid, mis sobivad seadmetele nagu Cavotec, Elca, Hetronic ja Falard. Nii saate oma seadet kaua aega kasutada ilma seda vahepeal uuesti laadimata. Tutvuge meie laia valikuga ja tellige aku meie veebipoes nüüd.

Pakume akusid ja muid osi erinevatele raadiojuhtimisseadmete markidele. Need on spetsiaalselt välja töötatud selleks, et saavutada oma raadio teel juhitava seadme parim jõudlus. Kas teil on vaja uut akut oma raadio teel juhitava auto, paadi või muu seadme jaoks? Siit leiate kvaliteetseid akusid, mis sobivad seadmetele nagu Cavotec, Elca, Hetronic ja Falard. Nii saate oma seadet kaua aega kasutada ilma seda vahepeal uuesti laadimata. Tutvuge meie laia valikuga ja tellige aku meie veebipoes nüüd.

Vaadake kõiki kaubamärke allpool

Ei leidnud midagi? Proovi otsingut

Valige lihtsalt toode või kategooria

Arvustused

Kersti Kaasik hindas meid:
(5/5)
Toode:
Eufy RoboVac 30C Max aku (2600 mAh 14.4 V, Sinine)
Toote info:
Tuli kiiresti kohale ja sobib seadmega hästi.
Loe teiste klientide hinnanguid
  • Kiire, lihtne ja turvaline
  • Juba 18 aastat akude ja adapterite spetsialist nr 1
  • Üle 1.000.000 kliendi

Küsimusi? Kirjutage aadressil: info@BatteryUpgrade.ee

Kasutame küpsiseid sisu ja reklaamide isikupärastamiseks, sotsiaalmeedia funktsioonide pakkumiseks ja veebiliikluse analüüsimiseks. Jagame teavet meie saidi kasutamise kohta ka meie sotsiaalmeedia-, reklaami- ja analüüsipartneritega, kes võivad seda kombineerida muu teabega, mille olete neile edastanud või mida on kogutud teie teenusekasutamise kohta. Nõustute meie küpsistega, kui jätkate meie veebisaidi kasutamist. Loe rohkem.