Akud ja tarvikud rohkem kui 100 000 erinevale seadmele!

  • Kiire, lihtne ja turvaline
  • Juba 18 aastat akude ja adapterite spetsialist nr 1
  • Üle 1.000.000 kliendi

Küsimusi? Kirjutage aadressil: info@BatteryUpgrade.ee

Tahvelarvuti akud & AC-adapterid / laadijad

Tahvelarvutid on kompaktsed ja kerged, mistõttu on neid igal pool väga lihtne kasutada. Kuid see tähendab, et tahvelarvuti aku peaks kestma kaua, kui te reisite. Meie suure võimsusega akud saavad teie tahvelarvutile pakkuda täiendavat jõudlust, kui olete liikvel. Nii saate töötada, vaadata filme või mängida mänge kauem. Meie akud sobivad tahvelarvutitele nagu Acer, Amazon, Apple, Samsung ja Microsoft.

Kuid see tähendab, et tahvelarvuti aku peaks kestma kaua, kui te reisite. Meie suure võimsusega akud saavad teie tahvelarvutile pakkuda täiendavat jõudlust, kui olete liikvel. Nii saate töötada, vaadata filme või mängida mänge kauem. Meie akud sobivad tahvelarvutitele nagu Acer, Amazon, Apple, Samsung ja Microsoft.

Vaadake kõiki kaubamärke allpool

Ei leidnud midagi? Proovi otsingut

Valige lihtsalt toode või kategooria

Arvustused

Karl Norvet hindas meid:
(5/5)
Toode:
Samsung Galaxy Tab A Plus 9.7 WiFi aku (6000 mAh 3.8 V)
Loe teiste klientide hinnanguid
  • Kiire, lihtne ja turvaline
  • Juba 18 aastat akude ja adapterite spetsialist nr 1
  • Üle 1.000.000 kliendi

Küsimusi? Kirjutage aadressil: info@BatteryUpgrade.ee

Kasutame küpsiseid sisu ja reklaamide isikupärastamiseks, sotsiaalmeedia funktsioonide pakkumiseks ja veebiliikluse analüüsimiseks. Jagame teavet meie saidi kasutamise kohta ka meie sotsiaalmeedia-, reklaami- ja analüüsipartneritega, kes võivad seda kombineerida muu teabega, mille olete neile edastanud või mida on kogutud teie teenusekasutamise kohta. Nõustute meie küpsistega, kui jätkate meie veebisaidi kasutamist. Loe rohkem.