Akud ja tarvikud rohkem kui 100 000 erinevale seadmele!

  • Kiire, lihtne ja turvaline
  • Juba 18 aastat akude ja adapterite spetsialist nr 1
  • Üle 1.000.000 kliendi

Küsimusi? Kirjutage aadressil: info@BatteryUpgrade.ee

Võrguühendus akud & AC-adapterid / laadijad

Tänapäeval ei saa me enam kujutleda elu ilma internetita. Me ei saa enam hakkama ilma ruuteri, modemi või mobiilse võrgupunktita. Nõuetekohaselt toimiva ja usaldusväärse võrgu jaoks on hea aku väga oluline. Pakume laia valikut akusid, mis sobivad võrguseadmetele nagu Cisco, Huawei, Mitsubishi ja Alcatel. Nii on teil alati kiire ja turvaline internetiühendus. Valige allpool kaubamärk ja seadme tüüp ning vaadake, millised akud sobivad teie võrguseadmele.

Me ei saa enam hakkama ilma ruuteri, modemi või mobiilse võrgupunktita. Nõuetekohaselt toimiva ja usaldusväärse võrgu jaoks on hea aku väga oluline. Pakume laia valikut akusid, mis sobivad võrguseadmetele nagu Cisco, Huawei, Mitsubishi ja Alcatel. Nii on teil alati kiire ja turvaline internetiühendus. Valige allpool kaubamärk ja seadme tüüp ning vaadake, millised akud sobivad teie võrguseadmele.

Vaadake kõiki kaubamärke allpool

Ei leidnud midagi? Proovi otsingut

Valige lihtsalt toode või kategooria

Arvustused

Arina Stretskova hindas meid:
(5/5)
Toode:
Networking aku (1150 mAh 3.7 V)
Loe teiste klientide hinnanguid
  • Kiire, lihtne ja turvaline
  • Juba 18 aastat akude ja adapterite spetsialist nr 1
  • Üle 1.000.000 kliendi

Küsimusi? Kirjutage aadressil: info@BatteryUpgrade.ee

Kasutame küpsiseid sisu ja reklaamide isikupärastamiseks, sotsiaalmeedia funktsioonide pakkumiseks ja veebiliikluse analüüsimiseks. Jagame teavet meie saidi kasutamise kohta ka meie sotsiaalmeedia-, reklaami- ja analüüsipartneritega, kes võivad seda kombineerida muu teabega, mille olete neile edastanud või mida on kogutud teie teenusekasutamise kohta. Nõustute meie küpsistega, kui jätkate meie veebisaidi kasutamist. Loe rohkem.