Akud ja tarvikud rohkem kui 100 000 erinevale seadmele!

  • Kiire, lihtne ja turvaline
  • Juba 18 aastat akude ja adapterite spetsialist nr 1
  • Üle 1.000.000 kliendi

Küsimusi? Kirjutage aadressil: info@BatteryUpgrade.ee

Vöötkoodilugeja akud & AC-adapterid / laadijad

Vöötkoodi skannerite akud halvenevad aja jooksul. Kui nad seda teevad, tuleb need asendada. Allpool leiate täieliku ülevaate meie pakutavatest vöötkoodi skannerite kaubamärkidest. Akud sobivad sellistele kaubamärkidele nagu Bluebird, Cino, Honeywell ja Motorola. Kas te ei leia akut või adapterit, mida te otsite? Tegeleme pidevalt oma tootevaliku laiendamisega. Lisateabe saamiseks võtke ühendust meie klienditoega.

Kui nad seda teevad, tuleb need asendada. Allpool leiate täieliku ülevaate meie pakutavatest vöötkoodi skannerite kaubamärkidest. Akud sobivad sellistele kaubamärkidele nagu Bluebird, Cino, Honeywell ja Motorola. Kas te ei leia akut või adapterit, mida te otsite? Tegeleme pidevalt oma tootevaliku laiendamisega. Lisateabe saamiseks võtke ühendust meie klienditoega.

Vaadake kõiki kaubamärke allpool

Ei leidnud midagi? Proovi otsingut

Valige lihtsalt toode või kategooria

Arvustused

harli jürgenson hindas meid:
(5/5)
Toode:
Trimble 5800 aku (2600 mAh 7.4 V, Must)
Üldine:
ok
Toote info:
ok
Loe teiste klientide hinnanguid
  • Kiire, lihtne ja turvaline
  • Juba 18 aastat akude ja adapterite spetsialist nr 1
  • Üle 1.000.000 kliendi

Küsimusi? Kirjutage aadressil: info@BatteryUpgrade.ee

Kasutame küpsiseid sisu ja reklaamide isikupärastamiseks, sotsiaalmeedia funktsioonide pakkumiseks ja veebiliikluse analüüsimiseks. Jagame teavet meie saidi kasutamise kohta ka meie sotsiaalmeedia-, reklaami- ja analüüsipartneritega, kes võivad seda kombineerida muu teabega, mille olete neile edastanud või mida on kogutud teie teenusekasutamise kohta. Nõustute meie küpsistega, kui jätkate meie veebisaidi kasutamist. Loe rohkem.