Akud ja tarvikud rohkem kui 100 000 erinevale seadmele!

  • Kiire, lihtne ja turvaline
  • Juba 18 aastat akude ja adapterite spetsialist nr 1
  • Üle 1.000.000 kliendi

Küsimusi? Kirjutage aadressil: info@BatteryUpgrade.ee

Nutitelefon akud & AC-adapterid / laadijad

Kas teie nutitelefoni aku tühjeneb kiiresti? See võib juhtuda mitmel põhjusel. Tänapäeval kasutatakse nutitelefone, mobiiltelefone või pihuarvuteid intensiivsemalt, kuid suur ekraan tarbib ka palju akut. Aku on ilmselt vana ja kulunud ning seetõttu sureb kiiresti. Kui vahetate oma nutitelefoni aku, saate seda taas muretsemata kasutada, et helistada ja internetis surfata. Vaadake meie laia valikut akusid, adaptereid, kaableid, kaaneid ja mälukaarte, mis sobivad sellistele tootemarkidele nagu Huawei, Apple, HTC, LG ja Samsung.

Tänapäeval kasutatakse nutitelefone, mobiiltelefone või pihuarvuteid intensiivsemalt, kuid suur ekraan tarbib ka palju akut. Aku on ilmselt vana ja kulunud ning seetõttu sureb kiiresti. Kui vahetate oma nutitelefoni aku, saate seda taas muretsemata kasutada, et helistada ja internetis surfata. Vaadake meie laia valikut akusid, adaptereid, kaableid, kaaneid ja mälukaarte, mis sobivad sellistele tootemarkidele nagu Huawei, Apple, HTC, LG ja Samsung.

Vaadake kõiki kaubamärke allpool

Ei leidnud midagi? Proovi otsingut

Valige lihtsalt toode või kategooria

Arvustused

Sulev Kranich hindas meid:
(4/5)
Toode:
LG D280N aku (1800 mAh 3.8 V)
Loe teiste klientide hinnanguid
  • Kiire, lihtne ja turvaline
  • Juba 18 aastat akude ja adapterite spetsialist nr 1
  • Üle 1.000.000 kliendi

Küsimusi? Kirjutage aadressil: info@BatteryUpgrade.ee

Kasutame küpsiseid sisu ja reklaamide isikupärastamiseks, sotsiaalmeedia funktsioonide pakkumiseks ja veebiliikluse analüüsimiseks. Jagame teavet meie saidi kasutamise kohta ka meie sotsiaalmeedia-, reklaami- ja analüüsipartneritega, kes võivad seda kombineerida muu teabega, mille olete neile edastanud või mida on kogutud teie teenusekasutamise kohta. Nõustute meie küpsistega, kui jätkate meie veebisaidi kasutamist. Loe rohkem.