Akud ja tarvikud rohkem kui 100 000 erinevale seadmele!

  • Kiire, lihtne ja turvaline
  • Juba 18 aastat akude ja adapterite spetsialist nr 1
  • Üle 1.000.000 kliendi

Küsimusi? Kirjutage aadressil: info@BatteryUpgrade.ee

Müük Battapgradis: 10% soodsamalt kõigil akudel!

Meil on teile suurepäraseid uudiseid! Me müüme kõigil oma patareidel tööriistade, nutitelefonide, sülearvutite, robotite ja paljude teiste populaarsete seadmete jaoks. Ärge oodake liiga kaua, kuna aktsia on piiratud.

Kasutage kupongikoodiga 10% -list allahindlust: CLEALANCE10


 Populaarsed akud saidil akupgrade

Populaarsed akud saidil akupgrade

Hankige sel nädalal Battapgradis 10% soodsamalt!

Hankige sel nädalal Battapgradis 10% soodsamalt!

Ükskõik, kas otsite uut aku oma sülearvuti, nutitelefoni, kaamera või mõne muu elektroonilise seadme jaoks, on meil see kõik olemas. Oma laia kvaliteediga akude valikuga tagame, et teie seadmed toimiksid alati parimal viisil.

Meie müügi ajal saate nautida fantastilisi allahindlusi kõigi meie akude kohta. Ükskõik, kas soovite oma vana aku uuendamist või vajate lihtsalt varu, on see ideaalne aeg osta. 10% allahindlus kehtib iga meie veebipoe toote kohta, nii et saate oma lemmikpatareisid väga atraktiivsete hindadega.

Battapgradis püüdleme alati klientide rahulolu poole ja pakume ainult kõrgeima kvaliteediga akusid. Meie tooted on vastupidavad, usaldusväärsed ja pakuvad teie seadmetele pikemat eluiga. 10% allahindlusega saate mitte ainult palju, vaid investeerite ka oma elektroonika tulevikku.

Selle hämmastava pakkumise ärakasutamiseks lisage lihtsalt soovitud akud oma ostukorvi ja sisestage kassas järgmine kupongi kood: CLEALANCE10. Soodustust rakendatakse automaatselt.

Ärge oodake enam ja kasutage selle müügi ajal oma võimalust. Hankige kõigist akudest 10% soodsamalt ja andke oma elektroonilistele seadmetele tõuke, mida nad väärivad. Ärge jätke seda fantastilist võimalust ja täiendage oma akusid juba täna!

Valige lihtsalt toode või kategooria

Arvustused

Shaya Ruzansky hindas meid:
(5/5)
Toode:
Pentax Optio S4i aku (850 mAh 3.7 V)
Üldine:
Unbelievable!4 days from HK to Israel?!
Toote info:
10!!!
Loe teiste klientide hinnanguid
  • Kiire, lihtne ja turvaline
  • Juba 18 aastat akude ja adapterite spetsialist nr 1
  • Üle 1.000.000 kliendi

Küsimusi? Kirjutage aadressil: info@BatteryUpgrade.ee

Kasutame küpsiseid sisu ja reklaamide isikupärastamiseks, sotsiaalmeedia funktsioonide pakkumiseks ja veebiliikluse analüüsimiseks. Jagame teavet meie saidi kasutamise kohta ka meie sotsiaalmeedia-, reklaami- ja analüüsipartneritega, kes võivad seda kombineerida muu teabega, mille olete neile edastanud või mida on kogutud teie teenusekasutamise kohta. Nõustute meie küpsistega, kui jätkate meie veebisaidi kasutamist. Loe rohkem.