$

Business

Tehnoloogia

Kvaliteet

Akud, mida pakub BatteryUpgrade.ee, on vapustava kvaliteediga. Tänu meie kvaliteetsele tootmisprotsessile suudame me pakkuda originaalakudega võrreldes suurema jõudluse ja parema kvaliteediga akusid paljudele seadmetele. Meie akud on tehtud väga headest materjalidest ja ülekoormuse vastu igati kaitstud. Rohkem teavet aku õige kasutamise kohta leiate kvaliteedileheltTootmiskeskused

Ei leia endale sobivat akut?
Me müüme peale veebilehel pakutavate akude ka eritellimusel tehtud akusid. Võtke ühendust ja leiame koos parima lahenduse.

tootmine

Meie tooted järgivad kõrgeid standardeid. Kõik vastavad rangetele ISO9001, UL ja CE nõuetele. Samuti vastavad tooted RoHS keskkonnakaitsenõuetele, mis kehtivad alates juulist 2006.

Võtke ühendust meie ärikliendihalduriga, kui teil on küsimusi või soovite nõuandeid ja näpunäiteid meie akude kasutamise kohta.

BatteryUniversity pakub palju lisateavet. BatteryUniversity laadimisnõuanded aitavad Teil oma akut kõige efektiivsemalt kasutada!


ISO 9001 UL
CE RoHS


 

Kasutame küpsiseid sisu ja reklaamide isikupärastamiseks, sotsiaalmeedia funktsioonide pakkumiseks ja veebiliikluse analüüsimiseks. Jagame teavet meie saidi kasutamise kohta ka meie sotsiaalmeedia-, reklaami- ja analüüsipartneritega, kes võivad seda kombineerida muu teabega, mille olete neile edastanud või mida on kogutud teie teenusekasutamise kohta. Nõustute meie küpsistega, kui jätkate meie veebisaidi kasutamist. Loe rohkem.

Nõustun
X