$

Business

Professionaalsetele kasutajatele ja edasimüüjatele

BatteryUpgrade.ee on pikaaegse kogemusega üleilmse akude müümise vallas. Võime leida uue aku teie pihuarvutile, nutitelefonile, GPSile, MP3-mängijale, digikaamerale, sülearvutile ja paljudele teistele seadmetele.

Soovite avada ärikontot, et meilt tellida? Palun võtke ühendust äriklienditoega. Et vaadata meie tooteid, vajutage siia.

Laadi alla meie ingliskeelne soodusflaier (5 MB)

Miks asendusakud?

Kulude sääst

Igal aastal visatakse palju seadmeid asjatult minema. BatteryUpgrade akud pikendavad seadmete eluiga mitme aasta võrra - mis tähendab teie jaoks väiksemaid asenduskulusid.

Produktiivsus

Asendusakud vähendavad halvasti toimivate akude poolt tekitatud frustratsiooni töötajate puhul ja parandavad nende sooritust.

Mobiilsus

Asendusakud võivad kahekordistada sageli ringi liikuvate töötajate efektiivset tööaega.

Keskkond

Akusid välja vahetades ja vähem prügi tekitades säästate ka keskkonda.


Me müüme asendusakusid seadmetele:

Acer Airis Alcatel Apple ASUS benQ BlackBerry Canon Compaq Dell Garmin HTC IBM iPod Lenovo Kodak Orange Palm Samsung Siemens Sony TomTom Toshiba Vodafone

Kasutame küpsiseid sisu ja reklaamide isikupärastamiseks, sotsiaalmeedia funktsioonide pakkumiseks ja veebiliikluse analüüsimiseks. Jagame teavet meie saidi kasutamise kohta ka meie sotsiaalmeedia-, reklaami- ja analüüsipartneritega, kes võivad seda kombineerida muu teabega, mille olete neile edastanud või mida on kogutud teie teenusekasutamise kohta. Nõustute meie küpsistega, kui jätkate meie veebisaidi kasutamist. Loe rohkem.

Nõustun
X